Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK(CE)/PRACOVNÍK(CE) V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V NÍZKOPRAHOVÉM ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ BONGO, České Budějovice

Pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK(CE)/PRACOVNÍK(CE) V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V NÍZKOPRAHOVÉM ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ BONGO
Zaměstnavatel:
Charita Týn nad Vltavou
IČO:
73632945
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Školství, výuka, vzdělávání
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
24000
Popis práce:

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bongo je bezpečné místo, kde mohou dospívající aktivně využít volný čas a společně s pracovníky najít řešení svých problémů v nepříznivé sociální situaci.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s dětmi a mládeží ve věku od 10 do 26 let
- zajištění skupinových a individuálních aktivit pro děti a mládež
- příprava a realizace preventivních, vzdělávacích a volnočasových aktivit
- administrativa spojená s poskytováním služby (vedení dokumentace klientů, aktualizace vnitřních předpisů)
- individuální plánování.
Požadujeme:
- vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
- komunikativnost, zodpovědnost, aktivitu a dovednost pracovat samostatně i v týmu
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, schopnost udržet si hranice ve vztahu s klientem
- orientaci v problematice sociálních služeb, znalost principů práce s dětmi a mládeží
- znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (není podmínkou)
- řidičský průkaz skupiny B (výhodou), znalost práce na PC
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost.
Nabízíme:
- práci na celý úvazek 40 hodin týdně nebo možnost zkráceného 35 hodin týdně
- nástupní mzdu od 24 tis. Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, pravidelné odměny
- zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího vzdělávání a další profesní rozvoj
- pracovní dobu v odpoledních hodinách
- nástup dle dohody
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis s motivačním dopisem: vedouci@tyn.charita.cz nebo poštou na adresu: Charita Týn nad Vltavou: Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou do 30.4.2024. Případné dotazy zodpovíme na tel. 731 402 991.
Charita Týn nad Vltavou si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.
Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Bc. Jitka Dopitová
Telefon:
731 402 991
Počet zobrazení inzerátu:
48×